O nas » HISTORIA
2013-10-20 22:37:15, (0 zdjęć)

Nasze zainteresowania motoryzacją sięgają dzieciństwa. Każdy z nas, jako mały chłopiec, lubił się bawić samochodami i motorami, każdego z nas przeszywał dreszczyk emocji, gdy tato przewiózł go swoim dwukołowym cudem.

W młodzieńczym wieku ta fascynacja nasiliła się. Wtedy nie chodziło tylko o sam motocykl, o jego posiadanie, ważniejsze było zaimponowanie kolegom i oczywiście dziewczynom. A może tej jedynej? Nie bez znaczenia była też możliwość poczucia wolności, niezależności, wiatru we włosach. Można było tak po prostu wyjść z domu, założyć kask, wsiąść na motor i ruszyć przed siebie, cieszyć się życiem.

Później zaczęło się dorosłe, szare życie. Każdy z nas kroczył inna drogą, często wyboistą. Dorosłość oznacza obowiązki i odpowiedzialność. W tym czasie nierzadko zapominamy o nas samych i naszych marzeniach. Rodzą się dzieci. Kupujemy więc rodzinny samochód i budujemy dom . Pracujemy od świtu do nocy. To wszystko jest dla nas bardzo ważne, kochamy swoje rodziny i jesteśmy dumni z tego, co udało nam się w życiu osiągnąć.

Teraz jesteśmy już dojrzałymi ludźmi. Nasze dzieci dorastają, mają swoje grono przyjaciół i swoje zainteresowania. My również przypomnieliśmy sobie o naszych marzeniach i odkryliśmy na nowo siebie. Stanowimy grupę znajomych i przyjaciół z okolic Kłobucka.
Jazda motocyklem to dla nas ogromna przyjemność, sposób na relaks oraz oderwanie się od codziennych spraw. Mamy nadzieję, że dołączą do nas inni pasjonaci z naszego regionu.
Tylko w grupie jest siła, dlatego postanowiliśmy sformalizować naszą działalność i utworzyliśmy klub motocyklowy „SKL Dragon”. Razem możemy odkrywać piękne zakątki naszego kraju, poznawać ciekawych ludzi, budować pozytywny wizerunek motocyklisty .

Zapraszamy do naszego grona wszystkich, którzy chcieliby dzielić z nami motocyklową pasję.

Copyright © by SKL DRAGON